Pozitive Yazılım - Cep Telefonu Servis Takip Programi

Teknik Servis Programı Özelliklerini Keşfedin

Teknik servis programı kullanarak işinizi geliştirin, müşterilerinize değer katın.
Web Siteniz Olsun ve Heryerine Hükmedin

Sistemimizi diğer programlardan ayıran en büyük özellik web sitenizin olmasıdır. Sitenin her yerine istediğiniz gibi hükmedebilirsiniz. Sitenin her yeri modül olarak tasarlanmış ve istediğiniz modülü kapatıp açmak çok kolay. Müşterileriniz site üzerinden 7 / 24 Servis Sorgulama ve Garanti Sorgulama yapabilirler, bu sayede cihazlarını durumunu anlık öğrenebilirler.

Mobil Yapı İle Her Yerde Sizinle

Web siteniz ve Teknik Serivis Programı mobil yapıya uygun geliştirilmiştir, ister Tabletten ister Cep telefonunuzdan kolayca erişim sağlayabilirsiniz. İşyeri dışındaylen, Evdeyken, Tatildeyken işyerinizi takip edebilirsiniz. Anlık her kontrolü sağlayabilirsiniz.

Web Siteniz Gibi Kendi Veri Tabanınızda Size Özel

Programa eklediğiniz bütün kayıtlar sizin için size oluşturulan veri tabanında saklanmaktadır. isteiğiniz zaman yedeğinizi alabilirsiniz.

Garanti Takibi Yapın

Müşterilerinize onarım esnasında vermiş olduğunuz ürün yada parça garantilerinde müşterileriniz verdiğiniz garantileri takip edebilirsiniz. müşterileriniz online olarak web sitesi üzerinen garanti durumunu 7/24 sorgulayabilirler.

Tüm Müşterilerinizi Kayıt Altında Tutun

Müşterilerinizi Firma ve Şahıs olarak ayırıp hepsinin kaydını tutabilirsiniz. “Servis İşlemleri” kategorisine girerek siz de kendi veritabanınıza kolayca ekleyebilirsiniz. Teknik servis programı ile geçmişe dönük işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Sorunlu Müşterilerinizi Kara Listeye Ekleyin

Servisinize gelen onarımlarda size zorluk çıkartan müşterinizi kara listeye ekleyerek ileri tarihte geldiğinde o müşterinizin kara listede görünecektir. O müşteriye yapılan işlemler esnasında sorun olmayacak şekilde işlem yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Tek Tuşla İşlem Durumunu Öğrenin

Servise gelen cihaz sayılarından, tamir edilen, iade edilen ve serviste bekleyene kadar tüm cihazların işlem durumlarını teknik servis programı ile tek bir tuşla kolayca öğrenebilirsiniz.

Başlıklı Sms Gönderin

Tüm Sms'leriniz sizin firmanızın başlık altında göndermeniz çok kolay. Teknik servis programı ile kendi seçtiğiniz başlık ile de müşterilerinize sms gönderimi yaparak teknik servis programı ile bildirimde bulunabilirsiniz. Müşterilerinize Kurumsal olarak hizmet vererek müşterilerinizin bakış açısını değiştirin.

SMS Bildirimleri Yapın

Arızaya gelen her bir cihaz için ayrı ayrı bildirim özellikleri tanımlayabilir, SMS yoluyla müşterilerinize teknik servis programı ile cihazlarında yapılan işlemleri tek bir tuş ile bildirebilirsiniz. Mesela; “İşleme Başlandığını” , “Onarıldığını” “Teslim Edildiğini” vb. bilgileri teknik servis programı ile müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Müşterilerinizin Yorumlarını Sitenizde Yayınlayın

Web sitenizdeki müşteri yorumları modülü aktif iken müşterilerinize onarılarak teslim edildikten 1 gün sonra sistem yorum yapmalarını istediğiniz Sms gönderiyor. Müşteriniz Sms te bulunan linke tıklayarak düşüncelerini yazıyor. Sizin onayınızdan geçen yorum Web sitenizde yayınlanıyor.

Müşterilerinize Toplu Sms Gönderin

Müşterilerinize toplu sms göndermek bu kadar kolay olmamıştı. Toplu olarak bütün müterilerinize veya Marka / Model bazlı toplu sms göndererek işyerinizdeki kampanyalardan müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz.

Servis Formu Çıktısı Alın

İhtiyaçlarınıza yönelik servis formu çıktısı alabilmeniz mümkün. Böylece teknik servis programıyla “Ürün Kabul Formu” ve “Ürün Teslim Formu” çıktısı alabilirsiniz. Program 50mm , 58mm , 72mm, 80mm, 100mm ve A5 çıktılarını sorunsuz desteklemektedir.

Barkod Özelliği İle İşinizi Hızlandırın

Teknik servis programı ile servis kayıt Çıktılarına barkod ekleyebilir, işlem süreçlerinizi teknik servis programı barkod özelliği ile hızlandırıp sistemli bir yapıya geçebilirsiniz.

Müşterileriniz QR Özelliği İle Onarım Durumu Öğrensin

Teknik servis programı ile servis kayıt çıktılarına QR ekleyebilirsiniz. Müşteriye vermiş olduğunuz formdaki QR kodu okutarak sizin web siteniz üzerinden müşteriniz hızlı bir şekilde cihazının durumunu öğrenebilir.

Stok / Yedek Parça Takibi Yapın

Teknik servis programı ile ürün ve yedek parçalarınızı kategorilere ayırarak kolayca yönetebilirsiniz. Yedek parçaları teknik servis programı ile servis kayıtlarında kullanabilirsiniz, hangi parça hangi servis kaydı için kullanılmış teknik servis programı ile kolayca takip edebilirsiniz.

Sisteme Kullanıcı Ekleyin

Teknik servis programına kullanıcı ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kullanıcıya yetki vererek program içerisinde yapabilecekleriniz sınırlayabilirsiniz. Bu özellikle kullanıcılar sadece kullanmaları izin verilen modüllere erişim sağlayabilir.

Fiyat Alınız


Özelliklerin Bir Kısmı Listede Yer Almaktadır. Yukarıda yazılan özellikler bir kısmını içermektedir.
Demo Telebi İçin Bizimle İletişim Üzerinden İrtibata Geçiniz. Yada Site Üzerindeki Numaralardan İletişime Geçiniz.